HP Lezzet Panosu

Bundan 9 ay önce fotoğraf makinemi satın aldığımda ilk düşündüğüm şeylerden biri “çok sevdiğim bir fotoğraf olursa ne yapacağım?” olmuştu. Yıllar içerisinde dijitalleşen dünyada, vesikalık fotoğrafımı bile stüdyodan eposta ile almışlığım olduğundan artık yazıcı üzerinden çıktı alarak fotoğrafları basmanın kaslarını yitirmiştim ve hatta zevkini unutmuştum.

Sonralarda fark ettim ki, sosyal medya gücüne çok inandığım ulaşılabilir tatların fotoğraflarını (örneğin domates, simit, çay, kiraz, erik, hamsi vb.) basıp buzdolabımın üzerinde asmak istiyordum. Tam da bu dönemde imdadıma HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One yollarımız kesişti. “Evde stüdyo tipi baskı” kelimesinin afilliliğinden ilk başlarda her ne kadar kıllamış olsam da ben de deneyimledikçe aslında o terimin nasıl ve neden oluştuğunu anladım. Evde basit ve hızlıca aldığım baskıların kalitesini görünce her evin stüdyoya dönüşebilme hızını da yakalamış oldum.

Bu arada HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One’ın beni benden alan ve işimi kolaylaştıran özelliklerinden ikisi; baskı için fotoğraflarımı ister cep telefonumdan kablosuz olarak, ister fotoğraf makinemin içerisindeki hafıza kartımı çıkartıp hiç bir aparat kullanmaksızın yazıcımın kendi yuvasına takarak bakı alabilmem oldu. Dokunmadık ekranından da komutları kontrol edip geri kalan ayarları yapabilmek de cabası!

HP Lezzet Panosu_baklava

Bu baskı deneyimini evlerde diğer takipçilerimin de yaşayabilmesi için Instagram üzerinden duyurduğumuz yarışmada da bizim gibi yemek sevdalılarının #hplezzetpanosu etiketiyle paylaştıkları fotoğrafları değerlendirdik. Bunun sonunda, kendisinin de benim gibi fotoğraflarını rahatlıkla basabilmesi için bu linkteki fotoğraf sayesinde @pastalin‘e bir adet HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One vermeye karar verdik.

Sen de #hplezzetpanosu ve #hpinkadvantage etkiletleri ile sevdiğin, seçtiğin, pişirdiğin ya da özlemini çektiğin yemeğin fotoğrafını çek ve instagram üzerinden @TatDedektifi‘ni de etiketleyerek paylaş. Bakarsın belki senin fotoğrafının çıktısıyla karşına gelebilirim!